MÖBLER / Skåp & hyllor / Konsoler 15936156
nr 1593 6156
Konsoler
Ett par, omkring 1900, mässingsdekor. Längd: 31 cm, djup: 14 cm, höjd: 19 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 29 januari 2024
kl 20:39:49
300 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr